Mladému páru, pochádzajúcemu z Indie, sa dátum 23. november navždy vryje do pamäte. Len 21-ročná Babita Ahirwar, ktorú gynekológ počas tehotenstva potešil správou o očakávaní dvojičiek, krátko po pôrode zažila niečo, čo sa nedá slovami opísať.

Čerstvá dvadsiatnička Babita s manželom Jaswantom boli spolu rok a pol, keď sa im podarilo splodiť potomka. Keďže lekár spozoroval na ultrazvuku dve hlavičky a viac ako jeden pár ručičiek, okamžite skonštatoval, že do rodiny pribudnú dve zdravé bábätká.

S čím nikto nepočítal, bolo zistenie, že sa dieťa narodí len jedno, no, žiaľ, šance na prežitie bude mať veľmi mizivé. Tmavovláska totiž priviedla na svet vzácne sa vyskytujúce siamské dvojčatá, respektíve dvojhlavého novorodenca s tromi rukami, štyrmi dlaňami a s vnútornými orgánmi postačujúcimi len pre jedno telo.

Hoci matka pri pohľade na postihnutého drobca takmer skolabovala, jeho otec po prekonaní počiatočného šoku vyslovil slová, akých by bol schopný len máloktorý muž. Jaswant sľúbil, že synčeka bude napriek rozsiahlemu hendikepu hlboko milovať a starať sa o neho dovtedy, dokým mu bude dopriate žiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter.com, Pixabay.com