Pred pár dňami sa na sociálnej sieti objavil nečakaný príspevok od manželky jedného z najslávnejších hercov na svete. Životná partnerka hollywoodskej hviezdy Aleca Baldwina totiž informovala fanúšikov o tom, že pravdepodobne príde o dieťatko. Najhoršie obavy sa, bohužiaľ, potvrdili, a Hilaria sa spolu s rodinou vyrovnáva zo smutnej skúsenosti, pričom sa o svoje pocity podelila aj verejne.

Hilaria približne pred týždňom zaskočila priaznivcov priznaním, že jej tehotenstvo sa podľa predstáv nevyvíja. Srdiečko bábätka v brušku bolo totiž veľmi slabé a lekári mu dávali len malú šancu na prežitie. Hoci sa mnohé ženy na túto tému hovoriť boja, pani Baldwin si stojí za tým, že by sa žiadna žena za procesy vo vlastnom tele hanbiť nemala.

baldwin

Hilaria má spolu s Alecom štyri krásne a zdravé deti, čiže v tomto prípade sa jednalo už o piate tehotenstvo. Strach o malé klbko radosti ale silne prežívala a spolu s ňou aj tisíce jej fanúšikov. Pred pár hodinami ale tmavovláska zarmútila verejnosť oznámením, že obavy lekárov sa napokon naplnili.

Manželka Aleca Baldwina sa podelila o emócie

Štvornásobná mamička sa rozhodla o všetkom otvorene rozprávať a ľuďom zanechala dojemný odkaz plný čerstvých pocitov po strate nenarodeného dieťaťa. „Dnes som bola na ultrazvuku a srdiečko nebilo, takže je koniec. Ale pri mne bije hneď niekoľko silných a úžasných sŕdc. Som obklopená toľkou láskou a som šťastná. Ďakujem vám všetkým za to, že ste ma vypočuli, za vašu podporu a za to, že ste sa podelili o vaše vlastné príbehy,” vyznala sa Hilaria, ktorá je presvedčená, že aj zlá skúsenosť môže rodinu posilniť.

,,Spolu sme silnejší. Verím, že môžeme naďalej rásť a že budeme držať spolu prostredníctvom krásnych aj náročných životných okamihov. Prajem všetkým veľa lásky a uznania,” uzatvára citlivú tému. Silnej Američanke tak tisíce dojatých ľudí vyjadrilo podporu a náklonnosť – Hilaria sa stala akýmsi vzorom pre matky, ktoré sa o potrate či nepríjemnostiach počas tehotenstva doteraz úprimne hovoriť báli.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/hilariabaldwin