V pondelok zavítal do Telerána Adam Bardy, ktorého diváci poznajú z markizáckeho seriálu Pán profesor. Fešný model, profesionálny vojak a herec v jednom sa stal počas víkendu oteckom, a tak sa v rozhovore podelil aj o prvé dojmy. Kvetka Horváthová a Tomáš Juríček vtedy načrtli, že čoskoro čaká rovnaká situácia i samotného moderátora – ten to už má v tejto chvíli za sebou.

Tomáš Juríček je šťastím bez seba! Včera večer jeho milovaná manželka Anežka priviedla na svet vytúžené dieťatko. Po ceste z pôrodnice sa obľúbený moderátor fanúšikom na Instagrame pochválil, že je zvláštny, no mega nádherný pocit ísť domov už ako tatino. Zároveň sa poďakoval za milé gratulácie.

tomáš juríček

,,Sme rodičia!!!!! Vitaj, Samara. Budeme ťa chrániť a ľúbiť, plakať, ale aj smiať sa s tebou, tancovať a bluudiť…,“ hrdý otecko napísal ku krásnej rodinnej fotke, na ktorej ukázal i svoj čerstvo narodený pokladík. Dcérka dostala na slovenské pomery netradičné meno, no známe je určite nielen všetkým fanúšikom hororu Kruh. Preslávila ho totiž práve legendárna postava dievčatka s dlhými vlasmi. Rodičom srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/toma_juricek, reflex.markiza