Plán premiéra Igora Matoviča opäť vrátiť deti do lavíc zahrňuje aj súkromnú školu, ktorú navštevujú jeho dve dcéry. Práve preto sa v posledných dňoch nechala antigénovým testom otestovať i manželka predsedu vlády SR Pavlína Matovičová, ktorú zastihli médiá – toto všetko im prezradila! 

Dcéry Igora Matoviča navštevujú súkromnú školu BESST, ktorá sídli v Trnave – tu si tento víkend odskúšali testovanie, aby sa od pondelka mohli študenti vrátiť do lavíc. Na miesto prišlo približne 250 osôb, z čoho podľa informácií portálu Noviny.sk vyšli ako pozitívni len 4 ľudia.

matovič rodina

Svoju rodičovskú povinnosť si splnila tiež manželka predsedu vlády Pavlína Matovičová, ktorá v rozhovore pre spomínaný web prezradila, že antigénový test je pre ňu v tejto kritickej dobe málo, i keď ho absolvovala už 3-krát a nejde o nič hrozné. ,,Už normálne chcem ísť aj na krvné testy, lebo dosť veľa ľudí je v okolí nakazených,“ uviedla.

Počas tlačovej konferencie po zasadnutí vlády Igor Matovič s úsmevom pod rúškom povedal, že ho už nebavia SMS-ky od dcér, ktoré sa chcú vrátiť do školy. Aj na to sa Pavlíny novinári opýtali. ,,Staršia je na gymnáziu, tá veľmi chce ísť. Proste chýba to aj nám všetkým ako kolektív. Mladšia trošku prepadla takým výhodám dištančného vyučovania, že môže ležať na posteli a má iPad pred sebou. Teraz keď sme prišli aj jej spolužiačky, bolo to o niečom inom. Ja si myslím, že deťom chýba spoločnosť, treba ísť do školy,“ odpovedala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk | Foto: noviny.sk, Facebook – Igor Matovič