Presne pred rokom, 22. 8. 2015, povedala slovenská speváčka Dominika Mirgová svoje “áno” futbalistovi Petrovi Zvolenskému. Odvtedy prešlo už neuveriteľné obdobie, počas ktorého bola Dominika skvelou manželkou, mamou, ale aj speváčkou. 

Dominika Mirgová je mladá a krásna speváčka, ktorá je najmä hrdou mamou a manželkou. S radosťou sa stará o svojich dvoch Peťov, ktorí ju zahrňujú láskou každý jeden deň. Domča však popri rodinných záležitostiach naplno stíha aj tie pracovné, chodieva na koncerty a len prednedávnom vydala nový singel “Dole”. Speváčka pravidelne žije na sociálnych sieťach, kde svojej “Armáde” pridáva fotky zo súkromia. V pondelok si spoločne zaspomínali na jej deň D, kedy sa stala manželkou Petra Zvolenského. Dominika sa na Instagrame podelila o svoje spomienky od príprav až po samotný vstup do kostola. Ani jej manžel, samozrejme, nezabudol na malú pozornosť a Dominike daroval obrovskú kyticu červených ruží. My dvojici prajeme veľa lásky a minimálne 50 ďalších takýchto výročí! :)

 

A potom to prišlo 💒 po 17 tej som vstúpila do kostola a stala sa jeho ženou 👰🏼 #paniZvolenska#dnesPrveVyrocie

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.