Sú to už tri roky, čo si Patrik Vrbovský a Jasmina Alagič povedali vytúžené ÁNO. Celebritní partneri si na svoje výročie s láskou zaspomínali a prvýkrát na sociálnej sieti zverejnili úryvok zo svadobného videa. 

V máji 2019 sa Jasmina Alagič stala manželkou Patrika Vrbovského, ktorému o pár mesiacov nato porodila ich prvého potomka s menom Sanel. Rodinnú idylku dvojica prezentuje aj na Instagrame a pri pohľade na ich snímky je každému jasné, že sú spolu naozaj veľmi šťastní.

jasmina a rytmus

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie sa manželia pri príležitosti 3. výročia ich svadby s fanúšikmi podelili o zábery, ktoré doteraz verejnosti neukázali. ,,18. máj navždy v mojom srdci. Pre mňa to nie je “iba papier”, pre mňa je to môj sľub Tebe, že Ťa budem navždy milovať pretože viem, že si muž mojho života,“ vyjadrila Jasmina svoje pocity.

,,3 roky. Môj učiteľ, moje zrkadlo, moja pravda, moja morálka, môj svet, môj domov, moje srdce, moja inšpirácia, čistá duša, veľké dieťa, môj život. Toto je malý opis mojej manželky, ktorú mi zoslal Pán Boh, aby som pochopil,“ napísal Rytmus. Pozrite sa, aké krásne okamihy prežíval zamilovaný pár počas ich najdôležitejšieho dňa v živote.

 

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking,jasmina_alagic