Profesionálny hokejista a pôvabná blondínka začali tvoriť pár vďaka experimentu Svadba na prvý pohľad. Monike a Mišovi to ale klape aj po skončení markizáckej šou a s radosťou si plánujú život. 

Vo veľkom finále sa televízni manželia rozhodli, že chcú byť spolu a naďalej sa spoznávať. Keďže Monika žije na Slovensku a Mišo vo Veľkej Británii, dvojica musela určitý čas udržiavať vzťah na diaľku.

„Ja som letel v pondelok ráno po ukončení sociálneho experimentu naspäť do Anglicka, keďže sezóna stále prebiehala. Potom sme fungovali tak, že telefón bol náš najlepší kamarát, ale zvládli sme to. Tešili sme sa, že budeme spolu, takže ten čas rýchlo zbehol,“ prezradil športovec pre Markízu.

monika a miso svadba

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak zamilované hrdličky majú za sebou už aj veľmi významný krok — 34-ročný fešák ukončil hokejovú sezónu v zahraničí a nasťahoval sa k svojej priateľke do bytu v Bratislave. Obaja si teraz užívajú hlavné mesto a v pláne majú, samozrejme, navštevovať i Poprad, kde má Michal rodinu. Zdá sa, že zaľúbencom to spolu ladí a ich láska kvitne každým dňom viac a viac.

monika a miso svadba

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/monika_marincakova, fejosko