Tak takéto niečo sa často nevidí! Zaľúbené páriky sa neraz doslova predbiehajú v tom, kto sa po vstupe do manželského zväzku bude môcť rodine i priateľom pochváliť krajším a originálnejším svadobným videom – skutočne famózny nápad skrsol v hlave dvom mladým ľuďom, ktorí výnimočnou úlohou poverili milovaného domáceho chlpáča.

Američania Addie a Marshall Burnette očividne nepatria medzi nudné páriky, o čom svedčí aj ich dokonalé svadobné video, ktoré nadchlo milióny ľudí po celom svete. Okrem toho, že sa dvojica rozhodla uskutočniť obrad v zasnežených horách, na natočenie záznamu si zvolila netradičného pomocníka.

GoPro kamera totiž skončila na chrbte psíka a ten sa role kameramana zhostil naozaj bravúrne. Zvieratko menom Ryder dokázalo dokonale prekĺznuť do rôznych kútov celej domácnosti aj horského prostredia, z čoho vznikli priam autentické zábery zo svadobných príprav, romantického obradu i z hostiny.

Šikovný havko tak svojim majiteľom vytvoril nezabudnuteľnú spomienku, ktorá sa postarala o obrovskú senzáciu! Nech sa páči – užite si jedinečnú nahrávku zobrazenú z pohľadu domáceho zvieratka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube