Pred pár týždňami sa kolegovia zo seriálu Oteckovia rozlúčili so známou herečkou Aničkou Jakab Rakovskou, ktorá stvárňovala postavu pani učiteľky Alice. Sympatická brunetka totižto počas karantény fanúšikov na Instagrame informovala o svojom tehotenstve. Charizmatická východniarka tak spolu s manželom Robom Jakabom už pomaličky pre spoločnú ratolesť chystajú výbavičku.

Začiatkom mája Anna Jakab Rakovská uverejnila na Instagrame fotografie s tehotenským bruškom, kde sa spolu s Robom Jakabom spoločne dívajú do zrkadla. ,,Tak som sa konečne pozrela do toho zrkadla a – sa mi zdá alebo? A to bude tou karanténou,” napísala vtedy k svojmu príspevku, čím odkryla tajomstvo a dala verejnosti na známosť, že s manželom očakávajú bábätko.

Anna Jakab Rakovská

Tentokrát sa pár na sociálnych sieťach podelil o svoj výber kočíkov pre dieťatko, ktorého pohlavie zatiaľ neprezradili. ,,Po dlhom hľadaní máme favoritov. Mestská, piestranná, hlboká, nepremokavá vanička s odvetrávaním a terénna jednokolka do rurálneho prostredia plus ochladzovacia vanička v jednom. V základnej výbave!,” píše o kočíkoch rodáčka z Prešova

Robo opis kreatívneho výberu kočíkov poňal taktiež s humorom. ,,Ponuka kočíkov je naozaj obrovská. Napríklad tieto dva patria medzi top vo svojej kategórii. Naľavo – mestský, s dokonalým odvetraním a hlbokou vaničkou (malá nevýhoda je, že musíte mať pri sebe stále nejaké mince), napravo – kombinovaná športová jednokolka vhodná do každeho terénu, s minibazénikom,” uvádza k rovnakým snímkam herec. Čo poviete na tento výber?

Foto/Zdroj: Instagram/anic.jakab.rakovska, robojakab