Matej a Veronika Cifrovci sú manželmi viac ako päť rokov. V roku 2019 do ich rodinky pribudol nový člen, keď sa pôvabnej blondínke narodila dcérka Sára. Teraz má celebritný pár opäť dôvod na úsmev – moderátorka nosí pod srdcom druhé bábätko. 

33-ročná kráska pôsobila ako redaktorka v Markíze, no ako tehuľka si od práce musela dať prestávku, keď s malým dievčatkom nastúpila na materskú dovolenku. Po roku a pol sa Veronika Ostrihoňová Cifrová opäť vrátila na televízne obrazovky, avšak teraz zakotvila u konkurencie v RTVS.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako moderátorku relácie Silná zostava Veroniku fanúšikovia milujú, no už čoskoro sa rodáčka z Bratislavy stane dvojnásobnou maminou, takže na kariéru bude musieť opäť na nejaký čas zabudnúť.

„Bolo to prekvapenie, ale, samozrejme, veľmi pekné prekvapenie. Tešíme sa, dúfame, že všetko dopadne dobre a že Sára si bude užívať úlohu veľkej sestry minimálne tak, ako si užíva úlohu sesternice,“ prezradila Veronika pre Plusku.sk. Cifrovcom, samozrejme, gratulujeme a prajeme veľa zdravia.

veronika cifrova

Zdroj/Foto: pluska.sk, Instagram/veronikaostrihonova