René Strausz už dávno nestojí v tieni jeho slávnej manželky Zuzany Strausz Plačkovej. Potetovaný fešák je rovnako ako ona aktívny na Instagrame, kde fanúšikov baví svojou bezprostrednosťou, súťažami a v neposlednom rade tančekmi. Influencer si pred časom obľúbil rómsky hit Aj Devale Koj Odi a postaral sa o to, že z neho Slováci úplne šalejú.

Reného tanečky fanúšikovia doslova milujú a zvlášť, keď sa vykrúca do rytmov skladby Aj Devale Koj Odi. Rómska skupina Cico band sa na mimoriadne chytľavý song rozhodla spraviť cover so slovenským textom a ako posilu si neprivolala nikoho iného než úspešného biznismana.

Chlapci pesničku pomenovali Jakooo, čo je Rendyho obľúbeného slovíčko, ktoré používa takmer v každom svojom príspevku. ,,Mňa prisahám je*ne dočista už,“ s vtipom okomentovala novinku Zuzana Plačková, ktorú pabavila rovnako ako veľké množstvo Slovákov.

Veselý klip plný farieb si za jeden deň vyslúžil viac ako 100 tisíc pozretí, pričom ľudia ho zasypávajú samými pozitívnymi reakciami. Avšak niet sa čomu čudovať, toto je dokonalý hit, ktorý svojou energiou ovládne nielen každú letnú žúrku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Cico band feat. Rendy – Jakooo

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/rene.rendy