Modelka, herečka a dvojnásobná mamička Simona Krainová to už “nejaký ten piatok” ťahá s podnikateľom Karlom Vágnerom mladším. Manželia sa pýšia dvoma krásnymi synmi a jedným z najharmonickejších vzťahov českého šoubiznisu.

Karel Vágner ml. sa na sociálnych sieťach neustále chváli svojou krásnou manželkou Simonou Krainovou a dvoma rozkošnými deťmi, ktoré rozhodne zdedili krásu po mame a šarm po otcovi. Tentokrát však syn úspešného textára a speváka Karla Vágnera urobil výnimku a svetu ukázal svoju fotografiu z mladosti. Pri pohľade na snímku budete určite rozmýšľať, či sa skutočne jedná o toho istého muža.

Fotografia je stará 22 rokov a pochádza z Karlových školských čias, kedy sa aktívne venoval karate. Do očí vám určite udrie zmena v jeho výzore- predtým hustú hrivu vlasov si dnes sympatický manžel modelky holí dohola. Vek mu však rozhodne na kráse neubral, práve naopak. Z podnikateľa vyžaruje úžasný šarm a sympatia, ktoré dokonale dopĺňa jeho šarmantná manželka Simonou.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.