Šťastie je veľmi citlivá záležitosť. Sú ľudia, ktorí ho majú aj na rozdávanie, všetko sa im darí a sú šťastní. No na druhej strane sú ľudia, ktorí si možno aj myslia, že to šťastie majú, no zo sekundy na sekundu sa im zrúti takmer celý svet. Presne tento prípad sa stal aj Amande.

Amanda sa so svojím manželom snažila 3 roky o dieťatko, no vôbec sa im nedarilo. Keď sa jej predsa len podarilo otehotnieť, obaja boli šťastím bez seba. Kúpili si nový dom, spoločne ho zrekonštruovali a tešili sa na nový život s bábätkom.

Budúca mamička bola v 36. týždni, keď ju manžel z ničoho nič opustil a ona ostala na všetko úplne sama. Obrovský dom, dlhy, tehotenstvo. Netušila, čo si počne ďalej. O jej príbehu sa však dozvedeli ľudia z rádia KIIS 1065 v Sydney a pozvali si Amandu do štúdia. Tu poslucháčom porozprávala svoj príbeh, čo sa vlastne stalo, no netušila, že ju čaká obrovské prekvapenie. V štúdiu sa na obrazovke objavil člen tímu, ktorý sa nachádzal v jej dome, aby ukázal, čo si pre ňu pripravili.

Na mieste ju čakalo všetko, čo bude v najbližších mesiacoch potrebovať. Detská výbavička, plná chladnička, donášková a upratovacia služba. No najväčší šok zažila Amanda v momente, keď uvidela, čo sa nachádza v jej rúre. Čakala ju tam hotovosť 10 tisíc dolárov, ktoré zabezpečia jej a bábätku krajší život. Šťastná a dojatá nevedela, čo má povedať. Je úžasné, že sa ešte aj dnes nájdu ľudia, ktorí sú ochotní nezištne pomôcť druhým. Kiežby bolo takých aj viac.

Pozrite si video, v ktorom Amanda zistila, čo si pre ňu tvorcovia relácie pripravili. No nie je to úžasné? :)

Foto: Youtube