Obľúbená herečka Mária Bartalos si už pár mesiacov užíva najkrajšie poslanie ženy, keďže spolu s manželom Adriánom vychovávajú päťmesačného synčeka Noela. Kým známa ryšavka ale odložila pracovné povinnosti bokom, jej drahá polovička sa naplno venuje pohybovým aktivitám, v ktorých perfektne vyniká. Fešák sa dokonca objavil v šou Česko Slovensko má talent, kde spoločne so šikovnou kolegyňou Klaudiou dokonale zažiarili.

Po príchode sympatickej dvojice na pódium ostali mnohí diváci v napätom očakávaní, čo sa bude diať. O mužovi bolo totiž takmer okamžite odhalené, že je životným partnerom Márie Bartalos, ktorý sa dlhodobo a aktívne venuje špecifickým pohybovým zručnostiam.

adrian bartalos

Adrián spolu s krásnou plavovláskou prišli predviesť vzdušnú akrobaciu, aká všetkých v sále chytila za srdce. Podporiť ho prišla i samotná herečka, ktorá v tom čase ešte synčeka nosila v brušku. Mary sa tak s neskrývaným dojatím prizerala na to, ako vyšportovaný svalovec predvádza famózne číslo plné ladnosti, emotívneho prednesu a bezchybných artistických ťahov.

V nemom úžase ostala i štvorčlenná porota, nešetriac slovami chvály. Tanečné duo s názvom Vertigo ovládlo celé pódium s neuveriteľnou ľahkosťou – pozrite si dychberúce vystúpenie nadaných tanečníkov, ktoré si vyslúžilo veľké ovácie a, samozrejme, postup do ďalšieho kola.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk, Instagram/tvjoj, maria.bartalos