Herečka Mária Bartalos si užíva život ako z rozprávky. Nielenže sa už takmer päť mesiacov vytešuje z role novopečenej maminy, veľkú oporu našla aj v sympatickom manželovi Adriánovi. Vedeli ste však, že má svalnatý športovec aj brata, s ktorým akoby si z oka vypadli?

Mladý tanečník Adrián Bartalos sa v spoločnosti manželky objavuje nielen na televíznych obrazovkách, ale i vo virtuálnom svete. So synčekom Noelom si doma už pár mesiacov vychutnávajú pravú rodinnú idylku, o ktorú sa delia aj s najbližšími príbuznými.

mary bartalos
Mária Bartalos s manželom Adriánom a synom Noelom

Adriánovi a jeho bratovi Dávidovi sa dokonca podaril priam husársky kúsok, keď sa stali rodičmi v takmer rovnakom čase. Klan Bartalosovcov sa tak na jar rozrástol o dvoch nových členov, ktorí nielen sympatickým ockom robia veľkú radosť.

Tanečník sa nedávno dokonca pochválil podarenou snímkou, zobrazujúcou dvoch navlas rovnakých fešákov počas voľnej zábavy pred domom. Adrián s Dávidom na „skejtoch“ pôsobia naozaj rozkošne a dobrodružne, pričom pri pohľade na atraktívne dvojičky je ťažké určiť, ktorý z nich je herečkiným manželom. Trúfli by ste si tipnúť?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

adrian bartalos brat

Zdroj|Foto: Instagram/adrian.bartalos