Herečka Mária Bartalos nie je vo svojej domácnosti jediná, kto sa pýši výnimočným talentom a silným umeleckým cítením. Hoci je bývalá hviezda seriálu Oteckovia momentálne na materskej dovolenke, záujem o ňu určite neutíchol. Tentokrát sa však pozornosť upriamila na jej sympatického manžela Adriána Bartalosa – nadaný tanečník nečakane odtajnil pretrvávajúce zdravotné komplikácie.

Prívetivého mladíka sme mali možnosť sledovať minulý rok v šou Česko Slovensko má Talent, kde v spoločnosti kolegyne Klaudie predvádzal famóznu tanečnú akrobaciu. Každodenné tréningy a obrovská vášeň pre pohybové zručnosti si ale u manžela krásnej herečky vyžiadali nemilú daň.

maria adrian bartalos

Adrián sa ukázal po boku drahej polovičky Márie a ich prvorodeného synčeka Noela, avšak jeden detail udrel okamžite do očí – nohu mladého svalovca “zdobili” obväzy a pri chôdzi sa podopieral barlou. Pohybovo zdatný otecko teda musel vyrukovať s pravdou von.

,,Za posledných osem rokov to bola moja šiesta operácia. Pamätám sa, ako som po prvej operácii kolena vedel len veľmi ťažko prijať osud, ktorý ma stretol,” Bartalos opisuje nepríjemné pocity tanečníka, ktorý je nútený zmieriť sa s neprajnými verdiktmi lekárov. Za všetku bolesť ale paradoxne ďakuje, nakoľko sa mu vraj následkom zdravotných ťažkostí zmenila pohľad na svet a dnes tak dokáže naplno precítiť pravú lásku v hrejivom rodinnom kruhu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/adrian.bartalos | Foto: Instagram/adrian.bartalos, maria.bartalos