Tomu sa povie šťastný chlap, s ktorým by tentokrát menila snáď každá z nás! Krásna tenistka Dominika Cibulková a jej manžel Michal Navara tvoria jeden z najsympatickejších a najharmonickejších párov Slovenska. Niet preto divu, že starostlivý partner sa stará o naše ,,národné zlato” doslova na každom kroku, avšak stretnutie, ktoré zažil v posledných dňoch, mu závidíme ,,se vším všudy”!

Je tomu iba pár dní, čo sa na instagramovom profile fešného Michala Navaru objavila fotka, z ktorej nám doslova padla sánka. Manžel Dominiky Cibulkovej na nej totiž pózuje s jedným z najhriešnejších mužov planéty, po ktorom túžia tisíce, či dokonca milióny žien. Na kurte aktuálneho Wimbledonu 2017 sa totiž stretol s Davidom Beckhamom, ktorý je na snímke doslova na zjedenie. Wof!

Michal Navara a David Beckham

David Beckham na Wimbledone so svojou mamou

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)