Tehotenstvo už neskryje! Dominika Cibulková sa pýši krásnym tehotenským bruškom, napriek tomu stále aktívne cvičí a ako sama hovorí – snaží sa vo svojom tele stále cítiť dobre. Na danú tému jej najnovšie zanechal úprimný odkaz i vlastný manžel Michal Navara.

Toto tehotenstvo som úprimne poňala trošku inak ako to prvé, a to hlavne pohybovo, od začiatku tehotenstva sa nevzdávam môjho kardia,“ vyjadrila sa samotná Domi na sociálnej sieti. Uviedla i fakt, že „leňošenie“ počas prvého očakávania pocítila v neskoršom štádiu najmä po fyzickej stránke.

To, že i s pribúdajúcimi tehotenskými kilami Dominka stále aktívne cvičí, si mohli ľudia všimnúť na sociálnej sieti, kde najnovšie zverejnila konverzáciu s manželom. „Idem do fitka. Nemôžem sa už na seba zase kukať,“ Cibulková sa smutne posťažovala na margo svojej postavy, čo pozná zrejme každá žena.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čo však nečakala, bola milá odpoveď zo strany jej polovičky. „Neblázni. Veď si krásna. Oddýchni si,“ napísal jej Michal, ktorý mamičku prekvapil natoľko, že sa o túto výmenou správ ihneď podelila i na svojom profile. Tomu hovoríme správna reakcia!

Zdoj/Foto: Instagram/DomiCibulkova