V dnešnej dobe si mnoho dám zakladá na tom, aby mali za každých okolností dokonalú manikúru, vďaka čomu nechtové štúdia praskajú vo švíkoch. Simone Christina si taktiež na svoje nechtíky mimoriadne potrpí, avšak stará sa o ne výlučne sama. Žiadne strihanie tak neprichádza do úvahy!

Pri pohľade na ruky Simone Christina sa zrejme mnohí chytajú za hlavu a kladú si otázku – ako sa toto môže niekomu páčiť. Nuž ale ako sa hovorí, proti gustu žiadny dišputát. 19-ročná blondínka sa pýši dlhánskymi nechtiskami, ktoré nevideli nožničky dlhých šesť rokov. Aby kontroerzná študentka predišla ich lámaniu, spevňujúci lak na nechty a olej na nechtovú kožtičku u nej doma rozhodne nikdy nesmú chýbať.

Mladá Nemka sa vďaka svojim netradičným pazúrikom preslávila už pred cca štyrmi rokmi, kedy vyhrala súťaž o najdlhšie nechty. Dnes ich má pochopiteľne omnoho dlhšie, a tak väčšinu určite zaujíma, ako si Simone dokáže poradiť s bežnými vecami. Ona tvrdí, že s ničím problém nemá, jedine, keď musí v škole dlho písať. Čo sa týka telesnej výchovy, tu dostali stopku všetky loptové hry. A ako si vie poradiť na toalete? To už radšej neuviedla 😁

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto si Simone robí cop

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/simone_christina_