Koronavírus nepriniesol do sveta len strach o zdravie, ale aj strach o celkovú budúcnosť, nakoľko väčšine spravil pekný škrt cez rozpočet tým, že ľudí (ne)dobrovoľne pripútal ku gauču. Svoje služby tak nateraz zastavili i nechtové salóny. Avšak medzi stovkami šikovných manikérok sa nájdu, bohužiaľ, i také, ktoré v biznise nezastaví ani smrtiace ochorenie Covid-19.

Nielen Slovensko, ale aj Česko a mnohé ďalšie krajiny sa aktuálne musia vyrovnávať so smutným faktom, že nás najbližšie obdobie čaká ekonomická kríza. Množstvo podnikateľov totiž pre zdravie nás všetkých muselo zavrieť svoje prevádzky, aby seba a klientov uchránili pred možným šírením koronavírusu. Istá pani manikérka však v “nejakom” Covid-19 žiadny problém nevidí a dokonca je ochotná prísť za ženami s odrastenými nechtami i domov!

,,Nechtová modeláž až k vám domov! Odmietla vás vaša nechtová dizajnérka? Odpoveď je áno? Tak som tu páve pre vás, pre všetky, ktoré máte škaredé odrasty a už s tým nemôžete vydržať? Prídem k vám domov, som mobilná manikérka, remeslu sa venujem cez 10 rokov. Pracujem aj víkendy,” do Češkami obľúbenej facebookovej skupiny pridala svoju nepochopiteľnú ponuku neznáma nechtárka, ktorá si vopred určila i cenu 1500 korún (cca 55 eur) a voľné termíny. Či sa jej nejaká odvážna a zároveň rovnako nezodpoedná dáma ozvala, nevedno – veríme, že nie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/silena_nehtarka, depositphotos.com