Skutočne kuriózny prípad nočného útoku riešila vydesená mamina zo zahraničia, ktorej trojročná dcérka spustila nadránom neznesiteľný vreskot. Keď 32-ročná Chelsey Fowler odkryla perinu, aby zistila, čo je pôvodcom utrpenia dievčatka, nemohla uveriť vlastným očiam!

Malá Elsie spinkala v posteli so svojou mamou, keď zrazu ucítila na nožičke pálčivú bolesť. Práve tá ju vyrušila z pokojného spánku, preto silným krikom zalarmovala celú rodinu.

Keď žena zbadala, čo na bezbrannú plavovlásku zaútočilo, potrebovala pár sekúnd na predýchanie. Na prste trojročného dievčatka bola totiž napichnutá mohutná samica ježka, ktorá chodidlo značne dorezala. Chelsey neváhala ani chvíľku a bodavé zvieratko odhodila bokom, pričom ihneď volala na záchrannú linku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,V slepej panike som jej schmatla nohu, aby som zistila, čo sa vlastne deje, a ten jež jej visel z malíčka. Vystrašila som sa, pretože som vôbec nečakala, že objavím práve ježka. Vytiahla som jej ho z nohy a on sa schoval za šatník,” Angličanka opisuje chvíle ako z hororu.

Šokovaná matka tiež uviedla, že lekári spočiatku vôbec nevedeli, či sa nejedná len o žart  – podivnému príbehu nechcela veriť ani pani učiteľka, ktorej sa rodinka ráno ospravedlňovala za nečakané meškanie do škôlky. Trojročná Elsie berie už niekoľko týždňov antibiotiká a z neželaného nočného hosťa má stále obrovský strach.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Facebook/Chelsey Fowler, Pixabay.com