Do klubu tohtoročných celebritných májových prvorodičiek sa po Ivane Gáborík, Erike Judínyovej či Monike Bagárovej najnovšie zaradila aj exfarmárka Lucia Mokráňová. Krásna fitness trénerka sa pýši rozkošnou dcérkou s naozaj nezvyčajným menom.

Tradičné mená u prominentných krások, ktoré sa nedávno stali maminami, akosi nie sú v kurze. Po dievčatkách Belle (Ivana Gáborík), Elle (Erika Judínyová), Rumii (Monika Bagárová) tak prišla na rad opäť princezná, tentokrát Tali – na svet ju priviedla jedna z najznámejších exfarmárok Lucia Mokráňová.

Lucka sa o veľkú novinu podelila na Instagrame, kde neváhala zverejniť ani záber tesne po pôrode. Namiesto seba však s čerstvo narodenou dcérkou netradične ukázala hrdého ocina Martina, ktorý sa veľmi na jej profile neukazuje. ,,Tali Majdák,” blondínka predstavila fanúšikom svoje bábätko, čím ale zrejme mnohých zmiatla. Krátko nato preto meno upravila na Talinka, aby bolo všetkým jasné, že do ich rodinky pribudla malá slečna, ktorá je naozaj nádherná. Srdečne gratulujeme a dievčatám prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/luciamokranova