Monika Bagárová a jej partner Makhmudom Muradov sa v máji stali rodičmi rozkošnej Ruminky. Obľúbená česká speváčka len krátko potom, čo jej dcérka oslávila prvý mesiac na tomto svete otvorene porozprávala o svojich pocitoch – radosti aj strasti rodičovstva zhrnula do niekoľkých povzbudzujúcich viet. 

Sympatická brunetka pridala pár dní dozadu na Instagram nádherné rodinné fotografie k príležitosti mesačného výročia s Ruminkou. Rozkošná dcérenka sa narodila 27. mája, a tak už Monika Bagárová za ten čas zo svojich prvotných očakávaní z materstva vytriezvela a so situáciou okolo bábätka, ktorú majú aktuálne doma, sa rozhodla podeliť.

Monika Bagárová s rodinou

,,Tak som si hovorila už pár dní, že vám dám vedieť, ako to vlastne všetko s bábätkom doma ide. A musím úplne úprimne priznať, že som sa rozhodovala, či si sadnem k telefónu a napíšem vám to všetko, čo chcem alebo či si radšej pospím s Ruminkou a urobím v domácnosti, čo treba,” krásna speváčka začína svoj príspevok.

Podľa slov rodáčky z Brna sa jej dcérke náramne darí. ,,Ruminka krásne rastie, veľa papá, rada sa rozpráva a mazná sa. Občas zaspáva pri hudbe a ako inak, ako na rukách. Hlavne, že som robila frajerku, že moje bábätko bude pekne spať v postieľke. No to určite! Nevadí. Milujeme ju najviac na svete. Čo by sme pre ňu nespravili?” 

Monika Bagárová pôrod

Známa interpretka je ešte len čerstvou maminou, a tak jej doma často pomáhajú najbližší. ,,Je to obrovská zmena života – krásna zmena života, ale občas je to proste mega náročné a ja som vďačná za svoju rodinu, lásku a priateľov, ktorí nám pomáhajú a sú stále na blízku,” napísala Monika, ktorá už dávnejšie prezradila, že jej často radí najmä maminka, pričom babička Ruminky zo strany otecka Makhmuda zatiaľ prikladá ruku k dielu cez telefón.

,,Obdivujem všetky maminky a hlavne tie, ktoré to zvládajú bez akejkoľvek pomoci alebo majú bábätká rovno dve a viac. Tak ja len, že aj my sme na začiatku, aj my máme noci kedy nespíme a plačeme, a aj ja mám kruhy pod očami a som unavená,” priznáva tmavovláska. ,,Tak všetkým maminkám a budúcim maminkám veľa síl, trpezlivosti a zdravíčka. To je najdôležitejšie! Sme v tom spolu!” na záver odkazuje Monika Bagárová.

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika