Katku Jakeš si všetci dobre pamätáme z tanečnej súťaže Let’s Dance. Od tej doby si získala mnoho verných fanúšikov, ktorí sledujú každý jej krok – dnes už aj ako matku ročnej Izabelky. Blondínkiným priaznicom určite neušiel ani jej nedávny úraz, musela s ním dokonca zájsť k lekárovi. Ako k nemu došlo?

Nástrahy rodinných domov sú často nevyspytateľné. Nakoľko nebezpečenstvo číha za každým rohom, človek musí byť naozaj obozretný a hlavne, keď sa mu po príbytku pohybuje ešte aj malé dieťa.

Katka Jakes z Lets Dance

Svoje o tom vie aj Katka Jakeš, ktorá má za sebou naozaj veľmi nepríjemný úraz. „Keď som padla zo schodov, prvé, čo mi napadlo, bolo, že som happy, že sa nič nestalo malej,“ známa tanečnica uviedla na Instagrame, kde všetkých uistila, že Belka je v poriadku.

Blondínka berie svoje zranenie s úsmevom na tvári a na TikTok pridáva videá, kde s dlahou dokonca aj tancuje. „Keď som s tým bola u doktora, prvé čo mi napadlo, bolo, že super že som stihla ísť na pedikúru, lebo inak by to bola hanba,“ mamina uviedla pobavene. Aby toho ale nebolo málo, pár dní nato si Jakeš narazila i malíček na druhej nohe. Veď ako sa hovorí – keď sa darí, tak sa darí. „A tak som nám s Belkou to sedenie doma ešte predĺžila, snáď mi to odpustí,“ dodala na záver. Katka, prajeme skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Katka Jakes noha v dláhe

Katka Jakeš mala úraz

 

Foto/Zdroj: Instagram/katka.jakes