Adela Vinczeová (38), rodená Banášová, je jednou z najúspešnejších tvárí slovenského šoubiznisu. Významnou osobnosťou je aj jej otec Jozef Banáš (70), úspešný prozaik, diplomat a politik. Ako však vyzerá Adelkina mamina a čím sa zaoberá?

Meno Adely Vinczeovej vám rozhodne predstavovať nemusíme. Slovenská moderátorka sa radí medzi absolútnu špičku vo svojom odbore, pričom sa vďaka prostorekosti a daru reči môže tešiť vysokej priazni fanúšikov, a to i napriek tomu, že sa o súkromie na sociálnych sieťach nedelí.

Výnimkou nie je ani moderátorkina mamina, ktorá internet využíva len na propagáciu svojich umeleckých diel. Pani Mária Banášová (67) totiž vyštudovala Výtvarnú akadémiu v Berlíne a odvtedy sa venuje vytváraniu umeleckých plastík. Počas významných výstav ju tak častokrát doprevádza i jej dcéra Adela, ktorá neraz so sebou zobrala aj mikrofón.

Hoci má Adela svoj povestný nos z otcovej strany, podobu na mamu rozhodne nezaprie. Okrem blonďavej koruny krásy sa obe dievčatá môžu pýšiť hlbokými očami a úzkymi perami, ktoré im akoby z oka vypadli. Musíme uznať, že pani Mária vyzerá na svoj vek skvelo. Čo poviete?

Rodičia Adely Vinczeovej, Mária a Jozef Banášovci

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: MariaBanasova.sk, Facebook, TV Markíza/Smotánka