Najväčším prianím každej tehotnej ženy je, aby sa jej bábätko narodilo zdravé. Pam Rogers, žiaľ, také šťastie nemala, pod čo sa podpísal vraj úplne bežný vírus. Všetkým dámam, ktoré sú v požehnanom stave, respektíve sa v budúcnosti plánujú stať matkami tak posiela varovanie!

O tom, že čaká choré dieťatko, sa Pam Rogers dozvedela v 31. týždni, kedy jej lekári ponúkli možnosť potratu. Austrálčanka ale smrť svojho bábätka odmietla, aj keď vedela, že bude po príchode na svet potrebovať nadštandardnú starostlivosť. Christopher sa tak narodil nevidiaci, na jedno ucho nepočujúci a s diagnózami – mozgová obrna a epilepsia.

Za smutný život nevinného stvorenia môže bežný vírus CMV. Avšak kým pre väčšinu ľudí nebezpečenstvo nepredstavuje, pre tehotné ženy znamená presný opak, o čom sa na vlastnej koži presvedčila i Pam. Vzhľadom na to, že počas obdobia gravidity pracovala v obchode, kde prichádzala do kontaktu s ľuďmi či peniazmi, jej hygiena nebola úplne ideálna, a to sa stalo pre Christophera osudným. Dnes má Austrálčakin synček už 6 rokov, no koľko času mu ostáva, nikto nevie.

Pam, ktorá má okrem Chrisa ešte dve dcérky, preto upozorňuje všetky ženy, aby počas tehotenstva dbali vždy na hygienu a pravidelne si umývali ruky mydlom, a to napríklad i po banálnom vysmrkaní nosa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook/Christopher Phillip – Our Little Miracle