Ženské pokolenie má od detstva v krvi parádenie sa. Je už potom na každej mamičke, čo svojej princeznej stopne a čo nie. Mary Thomaston je voči dcérke maximálne benevolentná a dovolí jej i účesy, aké sa u mnohých žien stretávajú s pohoršením.

Mary Thomaston sa živí ako kaderníčka, a preto jej nerobí najmenší problém vykúzliť na hlave akýkoľvek účes. V rámci požiadaviek vyhovuje aj svojej 6-ročnej dcérke, ktorá si okrem iného napríklad srdcervúco vyprosila vlasy v duchu obľúbeného jednorožca. Mary sa, samozrejme, s Lyrinými farebnými výsledkami chváli i na Instagrame, kde ale od mnohých mamičiek schytáva kritiku.

Ženy sa do Američanky obúvajú v zmysle toho, že dané účesy a farby nie sú pre dieťa vôbec vhodné ani zdravé, niektoré na ňu už dokonca chceli poslať sociálku. Druhá skupina práveže malej slečne prejavuje obdiv a Mary si zastáva. Ona sama má na danú vec jasný názor.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Úprimne neviem, prečo je to taký veľký problém. Sú to len vlasy, ktoré narastú späť. Každý má síce právo na vlastný názor, ale môj je jediný, na ktorom záleží. Ja som jej mamou, nie oni,“ obhajuje sa brunetka. Kaderníčka ďalej hejterom odkázala, že chce, aby sa jej dieťa cítilo slobodne. ,,Keď mi povie, že chce modré vlasy, poviem jej, ako veľmi sa mi páči jej voľba a aká je nádherná,” uviedla.

Čo si o extravagantných účesoch malej Lyry myslíte vy? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov na Facebooku!

Zdroj/Foto: Instagram/marythomaston