Sympatická Stacey Cole pochádza z amerického štátu Utah, kde spoločne s manželom vychováva štyri deti. Už od detstva bola vedená k skromnosti a veľkej úcte k veciam, čo sa snaží naučiť aj svoju početnú rodinu. Keď ale zistíte, akým spôsobom si tmavovláska dokáže ušetriť stovky dolárov mesačne, možno ostanete trochu v šoku.

Na prvý pohľad úplne obyčajná žena, no keď ju spoznáte bližšie, môžete uvidieť matku štyroch detí, ktorá našla spôsob, ako milovanej rodinke dopriať čo najviac. Stacey totiž tvrdí, že už od mala ju otec viedol k tomu, aby si vážila absolútne všetky veci, čo neskôr pretavila aj do vlastnej výchovy.

Stacey Cole

Štvornásobná mamina sa vôbec netají tým, že sa po nociach zakráda okolo obchodných domov, aby po tme prehľadávala kontajnery pri supermarketoch. Brunetka tejto činnosti holduje už roky a údajne si vie vďaka preberaniu vyhodených vecí odložiť bokom približne 300 eur mesačne.

Američanka prezradila, že takmer všetko jedlo pripravované v ich domácnosti pochádza zo surovín ukoristených v odpadkových košoch. Ľudia vraj častokrát vyhadzujú ešte zabalené a nepoužité veci, ktoré ona doma dokáže výborne zúžitkovať.

Mamička ani jej deti sa za takto získané potraviny, hračky, elektroniku či odev vôbec nehanbia, pričom sa tiež snažia druhým pomáhať darovaním nepotrebných predmetov. Tak čo na to poviete, dámy, dokázali by ste žiť ako Stacey Cole?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: whatsnew2day.com | Foto: Instagram/mdwfeatures, Pixabay.com