Politička Monika Beňová má na svojom Instagrame viac ako 26 tisíc sledovateľov, s ktorými sa takmer denne delí o všetky zážitky matky. Najnovšie sa s dcérkou vybrala na dlhú prechádzku aj s luxusným kočíkom. Dokážete odhadnúť jeho cenu? 

,,Čaute! My dnes máme malú oslavu. Sú to štyri týždne, čo sa Leuška narodila. Boli sme za babinou a dedkom na cintoríne ukázať sa. Tato nás zobral na prechádzku a medzitým vypadla na ulici elektrina. Až keď máte miminko, tak zistíte, na čo všetko elektrinu potrebujeme,” napísala 52-ročná mamička Monika Beňová k dvom fotografiám, na ktorých je vidieť aj dcérkin kočík.

Šikovný cestovný prostriedok malej princeznej je štýlový, funkčný a aj limitovaný, čo sa odráža na jeho cene – tá sa vyšplhala takmer k dvom tisíckam eur. Ide o nemeckú značku Cybex, ktorá spoločne s českou topmodelkou Karolínoou Kurkovou doplnili trh o flexibilný, pohodlný a farebný voz.

Lea sa tak vyváža v béžovom kočiari s červenými pruhmi, ktoré elegantne kombinujú tyrkysové detaily. Okrem toho môže mamička kedykoľvek podľa potreby len jednou rukou vozidlo premeniť na autosedačku, vajíčko či stoličku k jedálnemu stolu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/monicabenova, kociky.sk | Foto: Instagram/monicabenova