Luciu z Kladna pozná už zrejme celé Česko i Slovensko, o čo sa postarala nelichotivá prezentácia jej osoby vo Výměne manželek, ktorú nedávno odvysielala aj TV Markíza. V nej žena vystupovala ako mamička štyroch menších detí – ako sa však ukázalo, za svoj život ich poradila až osem. Čo sa s jej ratolesťami stalo?

Počas natáčania obľúbenej reality šou, čo sa udialo pred rokom, žila Lucie s manželom Standom a ich štyrmi drobcami. Po odvysielaní sa však verejnosť dozvedela, že sa mamička opäť chystá na vydaj, a to s usvedčeným vrahom Michalom, a že po svete behajú jej ďalšie štyri deti.

Na sociálnych sieťach sa objavila informácia, že boli deti Lucii nielenže odobrané, ale že jedno z nich dokonca zabila. To však žena, ktorú v susednom Česku prezývajú špindíra, poprela. ,,Čo sa týka toho, že som zabila sovje vlastné dieťa. To vám poviem na rovinu. Ja mám 4 deti, ktoré sú z predchádzajúceho vzťahu. Peťo má 16, Natálie 15, Vanesa 14 a Marek 13, zapojila sa do diskusie účastníčka Zámeny manželiek, ktorá by tu podľa svojich slov v prípade vraždy nebola a neplatila dcére alimenty.

Napriek skutočnosti, že Lucie je vo veku 35 rokov 8-násobná mamička, pričom 4 deti s ňou nežijú, sa s aktuálnym partnerom, ktorý sa pred pár dňami stal jej manželom, vraj pokúšajú o bábätko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: YouTube