Od narodenia malej Lýdie uplynulo už 10 dní a čerstvá mamina Lucia Sládečková (33) sa prvýkrát vybrala s bábätkom na čerstvý vzduch. Hoci nízka teplota v tomto chladnom počasí nie je ešte vhodná na prechádzky s novorodencom,   novopečená mamička nemala na výber. S dcérkou musela absolvovať lekárske vyšetrenie. 

Krásna vizážistka Lucid, ktorú môžete poznať najmä zo šou Nákupné maniačky, sa rozhodla len pár dní po pôrode absolvovať prvú bábätkovskú prechádzaku. Aj keď momentálne nie je najvhodnejší čas na prechádzku s krehkým novorodencom, Luciu k tomu prinútili nečakané okolnosti. ,,Na prechádzky ešte neprišiel náš čas, ale boli sme za pani doktorkou na Kramároch, maminka potrebovala poradiť… A vyskúšali sme aj kočík. Som maximálne spokojná.. ovládanie je maximálne jednoduché.. pekne sa dá poskladať, a vďaka trojkombinácii si môžem vybrať hlbokú, športovú variantu, alebo vajíčko. Je elegantný a k mojej mini postave si viem prispôsobiť rukoväť, aj celú stavbu kočíka..,” uviedla pri fotke na svojom Instagrame sympatická vizážistka.

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.