Očarujúca Mamba Dasha spolu s priateľom Tonym Poruchom tvoria jeden z najkrajších párov nášho šoubiznisu. Na jeseň minulého roku sa dokonca stali hrdými rodičmi zdravého synčeka, pričom krásna speváčka pravidelne zverejňuje zábery zo súkromia. Najnovšia fotka však priniesla poriadne prekvapenie.

O tom, že známy “Poruchovci” patria medzi vtipné osôbky, nasvedčuje množstvo príspevkov, ktoré sa objavujú na profile čerstvej maminy. Zamilovaný párik si tak bežne  dokáže vystreliť aj sám zo seba.

Mamba Dasha Tony Porucha

Najnovšie sa Dáška rozhodla, že milovanému tanečníkovi Tonymu vyzná lásku skutočne netradičným spôsobom. Novopečený otecko svojej drahej polovičke zapózoval úplne bez šiat, len tak, ako ho pán Boh stvoril, a počas kúpeľa vo vani vznikla poriadne pikantná fotka.

“Vy máte svojho Aquamana a ja mám svojho. Spokojnosť nadovšetko,” okomentovala Mamba šťavnatý záber, na ktorom telo známeho umelca zdobí len pena do kúpeľa. Exotická kráska tak svojimi slovami zrejme narážala na nedávne výsledky ankety o najkrajšieho muža planéty, ktorým sa stal hlavný hrdina filmu Aquaman. Zdá sa ale, že speváčka a herečka v jednej osobe toho svojho hrdinu miluje omnoho viac.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tony Porucha

Zdroj/Foto: Instagram/Mambadasha