Pôvabnú speváčku Dášu Šarközyovú fanúšikovia poznajú aj pod menom Mamba. Táto známa kráska má doma dvoch milovaných psíkov. Žiaľ, teraz jej lekári oznámili strašnú správu, o ktorú sa podelila i na sociálnych sieťach, pričom neskrývala ani slzy. 

Chovateľka dvoch pitbullov na Instagrame uverejnila snímku štvornohého miláčika KC. ,,Je sranda ako všetko ostatné zrazu stratí dôležitosť,“ napísala Dáša Šarközyová. Tá sa rozplakala a vysvetlila, prečo musí byť v týchto dňoch pozitívna.

,,KCinke sme včera u veterinára našli 4 nádory v prsníkoch. Či sú zhubné alebo nie, netušíme, ale podľa veterinára je to aj tak bezpredmetné, lebo ak by aj boli, na Slovensku to nemá riešenie, takže jej to musíme dať operačne odstrániť a dúfať, že nezačnú rásť ďalšie, a že tam nenájdeme ešte niečo horšie,“ opisuje zdravotný stav najlepšieho priateľa človeka talentovaná brunetka. Mamba sa nezmohla na slová, a tak sledovateľov informovala písomne.

,,Mal podozrenie na jednu ešte horšiu vec, ktorá je ale úplne neriešiteľná a nemožná operácie, bohužiaľ, ale zhodli sme sa, že na to nebudeme myslieť, pretože zatiaľ príznaky nemá a môže mať len geneticky zväčšený orgán,“ zdôverila sa Daška.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Milujúcu paničku taktiež trápi fakt, že KC sa neodporúča momentálne operovať, pretože sa hára, a tak majú pred sebou ešte dlhé 2 či 3 mesiace. Celý príspevok o rozkošnom psíkovi nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/mambadasha