Herečka a speváčka Dáša Šarközyová, známa pod umeleckým menom Mamba Dasha, sa teší z harmonického spolužitia s tanečníkom Tonym Poruchom a ich sotva dvojročným synčekom Manolom. Zvodná tmavovláska prežila veľmi ťažký pôrod s komplikáciami a o úbytok popôrodných kilečiek sa hrdo usiluje už rok. Napriek tomu musela nedávno čeliť štipľavej poznámke o tom, že pôsobí ako Tonyho mamka – ako zareagovala?

Všestranne nadaná umelkyňa sa celé mesiace poctivo venuje zdravému životnému štýlu, chudnutiu aj cvičeniu. Na postavičke podľa vysnených predstáv neutíchajúco maká, čo sa ale poniektorým dámam zjavne nezdá byť dostačujúce.

tony porucha mamba dáša

Speváčku prednedávnom rozhodila pripomienka, prostredníctvom ktorej jej neznáma žienka odkázala, že vyzerá ako Tonyho veľká mamka a mala by sa dať čím skôr do formy. ,,Takéto veci by si ľudia nemali písať, aj keby to bola akákoľvek pravda a bola by som o kamión ťažšia ako môj muž. Nie je to slušné a neurobí to dobre žiadnej psychike. Kto ma sleduje, vie, že sa naozaj snažím, cvičím už rok a ide to veľmi pomaličky, ale ja sa z toho teším. Cítim sa konečne vo svojom tele opäť úžasne a milujem ho,” Dáša dala jasne najavo, že napriek počiatočnému hnevu je stále nad vecou.

Hrdá mamina zároveň priložila spoločný záber so snúbencom, pózujúc len v spodnom prádle. Pri pohľade na jej krivky je jasné, že sa za vlastné telo rozhodne hanbiť nemusí – naviac tanečníkovi sa údajne páči presne taká, aká je, čo je to úplne najdôležitejšie.

FOTO Tonyho a Dášky v spodnom prádle nájdete —TU—

mamba dasha insta

Zdroj|Foto: Instagram/mambadasha