Letné prázdniny sa nám oficiálne skončili, no to nie je dôvod na to, aby umelci netvorili nové pohodové skladby pripomínajúce leto. Práve naopak. V sychravý a upršaný deň nám veselé hudobné tóny padnú veľmi dobre. Slovenská speváčka Mamba Dasha sa toho chytila a 4. septembra predstavila klip ku skladbe “Som v pohode” z jej nového pripravovaného albumu.

Dáša Šarközyová, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Mamba Dasha, je mladá a krásna slovenská speváčka, herečka a dokonca aj podnikateľka. Posledné mesiace jej ide karta a podarí sa jej všetko, na čo siahne. Okrem toho, že vystupuje v divadelnom predstavení “Atlantída”, rozbehla aj svoju vlastnú kolekciu oblečenia a užila si dovolenku na Kapverdských ostrovoch. Práve počas nej stihla natočiť klip ku svojej novej skladbe “Som v pohode” a autorsky sa podieľa aj na svojom novom albume. V aktuálnej skladbe, ktorá si za pár dní získala pozitívne, ale aj negatívne ohlasy, odkazuje všetkým neprajníkom, že sa má dobre, má zdravie, muža, peniaze, slávu a nemusí sa stresovať. Klip je po vizuálnej stránke zvládnutý na výbornú, Mamba odhalila svoje telo v plavkách, na ktorom poctivo maká vo fitku, no s textom si veľa námahy nedala. Príliš jednoduchý a jednotvárny, cítiť z neho snahu pochváliť sa a vyzdvihnúť to, kam sa Dáša dostala. Je faktom, že speváčka má skutočne na viac, pretože jej skladby “Goodbye boy” či “Hľadám” boli zvládnuté na jednotku. Je síce pravdou, že všetko, čo slovenská speváčka má, si poctivo vydrela a z mladej baby, ktorá sa pred niekoľkými rokmi zúčastnila šou Superstar, je dnes nádherná sebavedomá a nezávislá žena, od ktorej by sa mali ostatné čo učiť. Len či tento počin nebol krokom vzad. :-)

Foto: Facebook | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.