Uplynulý rok uzrel svetlo sveta nielen jeden z najkrajších filmov všetkých čias, ale spolu s ním i balada, ktorú sa už rozhodlo prespievať niekoľko dvojíc. Reč je o nádhernej skladbe Shallow z romantickej drámy Zrodila sa hviezda. Najnovšie sa zhostili úlohy Lady Gaga a Bradleyho Coopera Mamba Dasha a Tony Porucha!

Speváčka Mamba Dasha a tanečník Tony Porucha patria k najpôvabnejším párom slovenského šoubiznisu, pričom mladý fešák získal prvenstvo aj v našej ankete o najkrajšiu oteckovskú foto roku 2018. Párik zaľúbencov sa totiž minulý rok stal rodičmi krásneho synčeka Manola.

mamba tony porucha

Tonymu a Dáške to však ladí nielen vo vzťahu, ale i v hudbe. Dôkazom je skladba Shallow z filmu Zrodila sa hviezda, ktorú dvojica spolu nahrala a zároveň k nej natočila aj video. Mambin zamatový hlas v kombinácii s tým Tonyho znie naozaj nádherné! Mimochodom, tento skvelý výsledok je o to väčším prekvapením, že ide o tanečníkovu spevácku premiéru. Ako sa vám pozdáva, nám môžete napísať do komentov na Facebooku, my si však myslíme, že sa páriku podaril naozaj prekrásny cover, na ktorý by bola hrdá aj samotná Gaga a Bradley!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mamZdroj: YouTube | Foto: Instagram/mambadasha, YouTube