V nedeľňajšej nádielke smutných príbehov v rámci relácie V siedmom nebi predstavil Vilo Rozboril aj mladú mamičku Patríciu, ktorá sa po odchode od muža tyrana sama stará o dve malé deti. Po odvysielaní tohto neskutočne tragického príbehu sa však nešťastná brunetka stretla s veľkou kritikou od divákov. Ako na to zareagovala?

Krátko po zverejnení osudu chorého Miška a jeho sestričky Sašky musela 26-ročná žena čeliť drsným urážkam. Fanúšikovia srdcervúcej relácie jej totiž vo veľkom začali vyčítať fakt, že vysnívala prianie len pre dcérku, pričom podľa názoru mnohých ľudí by si aj jej synček zaslúžil aspoň maličký sen. Obidve deti totiž kvôli neľahkému osudu bojujú s viacerými diagnózami, keďže ich zdravotný stav sa pravdepodobne v dôsledku psychického a fyzického týrania ich matky rapídne zhoršil. Viac o nečakanej lavíne kritiky na mamu si môžete prečítať — TU —

v siedmom nebi

Patrícia však tieto negatívne ohlasy nenechala bez odozvy. Na oficiálnom profile obľúbenej jojkárskej relácie tak zanechala neprajníkom rázny odkaz. “Áno, mám dve detičky najúžasnejšie na svete, ktoré veľmi ľúbim. Ak si otvoríte stránku Pomoc pre Miška, môžete si prečítať, čo chce otec detí spraviť Saške. Som po pojednávaní, po ktorom som 2 dni plakala, kde sa mi vyhrážali, čo so Saškou spravia, ak sa nezačne normálne rozprávať s otcom a aj sa s nim stretávať – hoci dobre vedia, že sa ho bojí,” začala zúfalá žena. Hneď nato objasnila, prečo do Siedmeho neba napísala len ohľahne malej dcérky, ktorá trpí poruchou prijímania potravy.

“Písala som, aby jej v týchto veľmi ťažkých chvíľach pomohli. Aby aspoň papala, lebo sa bojí chodiť aj do školy, keďže jej otec nie raz povedal, že on to takto nenechá a začne to riešiť. Miško je naše všetko a všetko, čo robíme, prispôsobujeme jemu. V žiadnom prípade neľúbim viac Sašku ako Miška, lebo oni dvaja sú všetko, čo mám, a budem za ich šťastie a pokoj bojovať.” Po týchto slovách zrejme mnohí diváci ostali kvôli neoprávneným výčitkám poriadne zahanbení. Bohužiaľ, ešte stále sa nájde veľa ľudí, ktorí si radšej hľadajú dôvody na kritiku namiesto toho, aby nešťastnej rodinke dopriali aspoň trochu zaslúženého pokoja.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

v siedmom nebi

Zdroj: Facebook/Vsiedmomnebi | Foto: Facebook/Vsiedmomnebi, Instagram/Tvjoj

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.