Mamičky malých detí sa neraz stretávajú s veľkou kritikou okolia súvisiacou so spôsobom, akým sa o ratolesti starajú. Niektoré ženy sa ale od ostatných extrémne líšia a do značnej miery sa vymykajú zabehnutým štandardom. Presne to je aj prípad mladej Nemky Glorie Zasso – tá v rodine nariadila prísne pravidlá ohľadne stravovania.

Gloria spoločne s manželom Thomasom vychovávajú dvojročného synčeka Isaaca. Hoci chlapček na prvý pohľad pôsobí ako úplne bežné a zdravé dieťa, jeho jedálniček sa od rovesníkov poriadne líši.

Tmavovláska sa už dlhé roky zaoberá zdravým stravovaním a rozličnými diétami, ktoré už neraz radikálne zmenila. Gloria bola totiž v minulosti vegetariánkou a kvôli vážnym zdravotným problémom prešla neskôr len na vegánsku stravu. No po tom, ako jej doktori oznámili, že trpí artritídou, rozhodla sa zhoršený stav riešiť po svojom.

Nemka si vyhľadala informácie o živočíšnej a mäsožravej diéte, pričom prísne pravidlá zaviedla aj v domácnosti s batoľaťom. Plavovlasý chlapček tak najčastejšie na tanieri nachádza zvieracie vnútornosti, varené či dokonca surové mäso. Matka chlapcovi úplne odmieta podávať zeleninu – občasne ju nahradí aspoň kúskami ovocia, avšak na prvom mieste je len mäso v rôznych variantách, a to i niekoľkokrát denne.

Gloria sa údajne od okolia a výživových poradcov pravidelne stretáva s kritikou, nakoľko dieťa vo vývoji potrebuje prijímať látky, ktoré v mäse obsiahnuté nie sú. Ona ale zaryto trvá na svojom a tvrdí, že sa synčekovi vodí dobre a surové mäso miluje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mäso

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram/shanyaraleonie