Markíza v pondelok  odštartovala rodinný seriál Mama na prenájom. Náhradu za dlhoročných Oteckov si diváci pozreli a sociálne siete zaplavili mnohými komentármi. Čo si o novom projekte myslia fanúšikovia?

Od pondelka do piatku sa Slováci v podvečerných hodinách budú stretávať s obľúbenými hereckými tvárami v Mame na prenájom. Adam Bardy a Martina Zábranská sa hlavných úloh zhostili naozaj výborne. A hoci ich prvé stretnutie pred kamerami vôbec nedopadlo dobre, vyzerá to tak, že život aj tak zámerne spája ich cesty a musia pokračovať v klamstve, do ktorého sa čoraz viac zamotávajú.

mama na prenajom

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sledovatelia novému projektu, samozrejme, dali šancu a Facebook zasypali viacerými názormi. ,,Ja som nadšená, konečne slovenský seriál, ktorý ma nadchol,“ prezradila Miriam. ,,Super, vyzerá to zaujímavo, teším sa na ďalšiu časť,“ pridala sa Katarína. ,,Super, spokojnosť, pekné to bolo,“ napísal Tibor. ,,Páči sa mi,“ odkázala Miroslava, ktorá sa pridáva k mnohým spokojným divákom. Markíza novým programom Slovákom určite ulahodila a týmto výberom trafila klinec po hlavičke.

mama na prenajom

Zdroj/Foto: Instagram/mamanaprenajom.markiza