Čokoládová kráska Naomi Campbell sa počas úspešnej kariéry vypracovala na jednu z najžiadanejších topmodeliek planéty. Zdá sa ale, že britská hviezda má mladistvý vzhľad a dokonalé krivky v krvi, keďže nielen ona jediná je v rodine Campbellovcov v tomto smere aktívnou – pri pohľade na mamu zvodnej modelky vám zrejme padne sánka!

Meno Valerie Morris v našich končinách až také známe nie je – jedná sa o tanečníčku pochádzajúcu z Jamajky, ktorej vek by ste možno odhadovali niekde okolo 40-tky. Táto tmavovlasá kočka má ale 49-ročnú dcéru, ktorou nie je nik iný ako spomínaná kráska Naomi Campbell.

Naomi Campbell

Mama kráľovnej prehliadkových mól však aj vo svojich 67 rokoch dokáže neskutočne ohúriť. Jej prirodzený šarm a parádnu postavu si všimli aj predstavitelia luxusnej zahraničnej značky, ktorí si Valerie Morris Campbell vybrali ako novú tvár pre kolekciu letného oblečenia!

Profesionálna tanečnica sa tak krátko pred oslavou 70-tky v okamihu premenila na atraktívnu modelku predvádzajúcu najnovšie módne trendy na horúce dni. Sympatická mamina sa pýši vymakanými krivkami a sviežim zjavom, o akom sa mnohým jej rovesníčkam ani len nesníva. Nech sa páči, pozrite si novú kočku z prestížnej letnej kampane!

Campbell

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Valerie Morris Campbell

Campbell

Zdroj: Instagram/Valeriemorisscampbell | Foto: Instagram/Valeriemorisscampbell, Naomi