Charizmatický spevák Miro Jaroš si prešiel po hudobnej stránke zdĺhavou cestou, až napokon zakotvil pri tvorbe piesní pre deti. A hoci sa bývalý Superstarista všade prezentuje s dobrou náladou a úsmevom na perách, tento rok sa v jeho rodine niesol v znamení náročného boja s rakovinou!

Choroba nehľadí na sociálny status či slávu – keď na niekoho sadne, začína sa urputný boj o prežitie bez ohľadu na vek, pohlavie či postavenie. Svoje o tom vie najdôležitejšia žena v živote obľúbeného interpreta Mira Jaroša, ktorej uplynulé mesiace nevyzerali práve najlepšie.

Miro Jaroš mama

Spevákova mamina totiž prezradila, že sa len prednedávnom vyliečila z nádorov, kvôli ktorým absolvovala niekoľko operácií. „Povedali mi, že som tam mala tri menšie nádory a všetky boli zhubné,“ spomína 65-ročná Štefánia v rozhovore pre týždenník Rytmus života. Pani Jarošová podstúpila rad vyšetrení, po ktorých prišli operácie troch zhubných hrčiek.

Ani tento zákrok však nebol finálnym, nakoľko lekári neskôr objavili ďalší skrytý nádor – tam už hrozili desivé komplikácie. „Na rovnakom mieste, odkiaľ vybrali tie tri predtým, zostal ešte jeden, ktorý bol hlbšie, a preto ho vtedy nevideli. No aj ten musel von. Lekár ma upozornil, že tam, kde sa nachádza táto hrčka, sú už nervové zakončenia, takže môžem prísť o zrak alebo mi môžu porušiť nervy na tvári, čo by znamenalo vykrivenie úst,“ mama plavovlasého fešáka opisuje utrpenie, akým by si nechcel prejsť nik. Našťastie ale všetko dobre dopadlo a pani Števka sa dnes zase teší dobrému zdraviu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

miro jaroš mama

Zdroj: Rytmus života | Foto: Instagram/Jarosmiro