Matúš Kolárovský je na slovenskej scéne doslova zjavom. Talentovanému fešákovi sa už v mladom veku podarilo vybudovať si skvelú kariéru na poli hereckom, hudobnom, ale i modelingovom. V tom má sčasti prsty aj jeho exotický pôvod, ktorý ho odlišuje od kolegov z brandže. Komu zaň Yael môže byť vďačný?

Do Rádia Slovensko nedávno zavítala mamina Matúša Kolárovského, ktorá moderátorke Dag­mar Mozolovej odhalila svoj životný príbeh. Poslucháči relácie Opri sa o mňa sa tak dozvedeli aj to, kto je otcom miláčika tunajších dievčat.

kolarovsky

Ťažké časy v zahraničí

Keď Vierka skončila obchdnú akadémiu, odišla do Anglicka, kde jej kamarát pomohol nájsť si prácu v škôlke. Prvé mesiace boli pre ňu veľmi ťažké, no s príchodom lásky začala opäť cítiť šťastie. To, bohužiaľ, netrvalo dlho – po roku a pol prišiel nečakaný rozchod a mladá Slovenka sa túžla vrátiť domov.

„Ale nechcela som sklamať ľudí, ktorí sa tam na mňa spoliehali. Ostala som v Londýne, hoci som bojovala so samotou. Ten pocit bol taký silný, tak som si hľadala rôzne úľavy, že som si buď kúpila tričko, išla do kina s kamoškou, alebo sme sa cez víkend zabávali v nočných kluboch. Tým, že kamarátka bola z Ghany, chodili sme na latino a do rôznych afro klubov. Tam to bola liaheň na komplimenty. Bol to pre mňa balzam na dušu po tom, čo ma nechal frajer,“ zdôverila sa 42-ročná mamina, ktorá sa na jednej takejto párty zoznámila so sympatickým mladíkom z Kapského Mesta. Krátko po tom, čo si vymenili čísla, sa s fešákom na jeho podnet stretla.

matus kolarovsky

Od začiatku vedela, že dieťa bude vychovávať bez otca

,,Nič záväzné z toho nebolo a vedela o tom len moja kamarátka. O mesiac nato som sa začala cítiť fyzicky divne, tak som si kúpila dva tehotenské testy. Mala som dvakrát potvrdené, že je to tak… Mala som 21 rokov. Na jednej strane som si hovorila, čo budem robiť a na druhej strane som sa veľmi tešila,“ pokračovala Matúšova mamina, ktorej bolo hneď jasné, že dieťa bude vychovávať sama. Jeho otec bol totiž moslim a s rodičovstvom vôbec nerátal.

U Vierky opäť zavládli ťažké časy, ktoré ju prinútili vyhľadať terapeuta. V pokračilom štádiu tehotenstva sa napokon vrátila na Slovensko, kde našla oporu vo svojej rodine, a to napriek tomu, že si boli s mamou dlhé roky vzdialené.

,,Tým, že som bola sama, bola som hrdá, že mám to privilégium sa o neho starať a brala som ho ako dar už odjakživa. Ten moment, keď som sa dozvedela, že existuje, bol pre mňa znamením, že aj Boh o mne vie, a to bol začiatok mojej cesty uzdravujúceho procesu,“ uviedla Vierka, ktorá sa štyri roky po Matúšovom narodení vydala, pričom s manželom má ďalšie tri deti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

U Matúša sa zopakovala podobná situácia

V podobnej siituácii ako pred rokmi štvornásobná mamička sa vlani ocitol aj jej známy syn. Herec zo seriálu Pán profesor sa stal oteckom v 20-tich rokoch, keď mu speváčka Veronika Nízlová porodila dcérku Neu. Čo na situáciu ohľadom Matúša, Vebi a ich bábätka hovorí Vierka?  „Nie sme dokonalá rodina, často mám tendenciu sa viniť z toho, akým smerom sa deti uberajú a čo sa im deje, ale keď precitnem, zistím, že sama o sebe mám hodnotu, a to sa nemení tým, či moje deti žijú život, ktorý si ja predstavujem a ktorý by som pre ne chcela, a to mi dáva veľkú slobodu,“ vyjadrila sa na záver.

Zdroj: Život.sk | Foto: Instagram/matuskolarovsky, veronikatwiins