Allison Kimmey je mamou dvoch detí, dlhodobo bojujúca s očividnou nadváhou. No kým v minulosti sa za kypré tvary hanbila, dnes svoju skutočnú postavu bez okolkov vystavuje na sociálnych sieťach. Známa zahraničná influencerka priblížila zážitok s dcérkou, ktorej bola nútená už v útlom veku otvoriť oči.

Plnoštíhla blondínka sa prostredníctvom Instagramu snaží poukázať na to, že sa medzi nami bežne pohybujú ženy nie príliš ladiace s aktuálnymi módnymi trendami. Dôvodom sú najčastejšie práve plnšie krivky, aké drvivá väčšina žien zaryto skrýva pod odevom.

Allison Kimmey

Allison sa rozhodla vykročiť diametrálne odlišnou cestou a jej netradičné vystupovanie si získalo srdcia takmer dvesto tisícov sledovateľov. Dvojnásobná mamina sa dokonca podelila o príbeh, kedy 5-ročnú dcéru pristihla pri tom, ako tučnejšiu verziu bábiky Barbie nespokojne šmarila do smetného koša.

Keď sa influencerka zaujímala o dôvody dcérkinho konania, ostala úplne zarazená. ,,Odvetila mi, že jej ruky aj nohy sú príliš veľké a nedokáže ju navliecť do žiadnych šiat od ostatných bábik,” Allison opisuje trpkú skúsenosť. Snaživá žena sa okamžite rozhodla zakročiť a namiesto mávnutia rukou slečinke vysvetlila, že nie všetci musia vyzerať rovnako.

,,Chcela som jej ukázať rozmanitosť postáv. Chcela som, aby pochopila, že odlišnosti sú v poriadku. Ľudia niekedy predpokladajú, že keďže som plnšia, odsudzujem štíhlejšie telá. Avšak keď som mala 20 rokov, nosila som omnoho menšie veľkosti. A osobnosť vo mne sa nijak nezmenila na základe veľkosti oblečenia. Chcela som, aby pochopila, že je v poriadku byť štíhly, no nerobí to z váš lepšieho človeka, a je tiež v poriadku byť tučnejší, no nezhoršuje vás to,” zneli slová sebavedomej moletky, aké určite stoja za zamyslenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Insider.com | Foto: Instagram/allisonkimmey