Znie to priam neuveriteľne, no ubehlo už celých deväť mesiacov od momentu, kedy sa sympatická herečka a tanečníčka Dáša Mamba Šarközyová stala maminou. Na jeseň minulého roku spolu s partnerom Tonym Poruchom privítali na svet rozkošného Manolka, z ktorého rastie nádherný fešáčik.

Dvojica známych umelcov sa rodičovským povinnostiam oddáva naplno. Mamba s Tonym si zároveň ako jeden z mála párikov dokážu efektívnym spôsobom zadeliť úlohy v domácnosti tak, aby sa obidvaja bez problémov stíhali venovať rodine aj práci.

Mamba Dasha Tony Porucha

Charizmatická brunetka sa o vzácne chvíle s drobcom pravidelne delí aj na sociálnej sieti, kde môžu fanúšikovia na krásnom nevinniatku oči nechať – pri pohľade na nový záber určite nejednému priaznivcovi doslova poskočí srdiečko.

Z Manolka naozaj rastie rozkošný anjelik s neodolateľným úsmevom, prenikavým pohľadom a roztomilými jamkami na líčkach. Deväťmesačné dieťatko tak po rodičoch podedilo len to najlepšie a nezbednými iskričkami v očiach by dokázalo aj ľady prelomiť, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Manolo

Mamba Dasha Tony Porucha

Foto: Instagram/mambadasha