Uplynulý víkend mohli diváci drsnej reality šou vidieť napínavý duel medzi Miroslavou Csorbovou a Rastislavom Mojsejom. Ten vyhral nad mladou kráskou len o jeden bod, avšak pravda je taká, že nebyť malého detailu, mohla sa stať víťazkou duelovej arény práve ona.

Po štyroch disciplínach skončil stav medzi piatkovými súpermi Mirkou a Rasťom remízou. Rozhodnúť tak malo prekvapenie v podobe heverovania vína, čo sprevádzali rázne pravidlá. Upozorňujem vás, že ak si rozbijete hever, disciplína pre vás končí a bod dostáva súper,“ informovala farmárov moderátorka Evelyn pred začiatkom súťaže.

Spočiatku sa zdalo, že prenášanie vína išlo lepšie známej tmavovláske, avšak v istom momente prišiel šok a Miroslava upustila z rapídnej rýchlosti na postávanie pri sude. Všetci farmári ako i diváci neskrývali svoje udivenie a zdalo sa, že to Csorbová vzdala kvôli únave. „Ja nevládzem,“ kričala po pár minútach behu. Pravda bola ale úplne iná.

To, čo sa skutočne stalo, prezradil až súťažiaci Radovan Dulin po skončení duelu. Vzdala sa, lebo jej praskol hever a nechcela to povedať, sa porezala. Čiže tam aj keby ona vyhrala, tak ten hever bol prasknutý, uviedol na kameru, čím vysvetlil i ex-farmárkine krvácajúce ruky pri odchode zo stodoly.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: TV Markíza