Latinskoamerický krásavec sa aktuálne nachádza na svojom turné  F.A.M.E, v rámci ktorého sa uplynulý utorok predstavil aj v susednej Českej republike. V jej motropople Maluma nielenže ukázal svoje statné telo, ale navyše fanúšikom poslal i mimoriadne hrejivé slová!

Juan Luis Londoño, ktorého celý svet pozná pod prezývkou Maluma, je v našich končinách mimoriadne obľúbený. A hoci spevák pri svojej návšteve strednej Európy Slovensko obišiel, zastavil sa aspoň v Budapešti, Gdansku a Prahe.

Maluma

Koncert kolumbijského speváka v hlavnom meste Českej republiky však navštívilo aj množstvo našincov, ktorí si prišli naživo vychutnať hity ako Chantaje, 11 PM či novinku Hola Señorita (Maria). Spevák nadšené publikum priviedol doslova do varu, za čo sa mu ľudia odvďačili obrovskými ováciami a on im zase krásnym odkazom.

Po českej šou totiž Maluma na Instagrame ponúkol záber, na ktorom si nemožno nevšimnúť jeho potetované bicepsy. Avšak fanúšikov nepotešil len obrázkom svojho príťažlivého tela, ale i slovami, stojacich pri ňom. ,,Praha, nikdy na teba nezabudnem,” 25-ročný idol žien tak jasne a stručne vyjadril, že v ňom československí fanúšikovia zanechali silný dojem.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/maluma