Latinskoamerický spevák Maluma sa včera zobudil do krásneho rána, nakoľko si v spoločnosti priateľov pripomenul, že je opäť o niečo starší. Viete ale, koľko rokov oslávil jeden z najväčších fešákov sveta?

Maluma rozhodne nepatrí ku jednohitým hviezdičkám, ktoré rovnako ako rýchlo zažiarili, tak i zhasli. Spevák totiž začal na svojej kariére pracovať už ako 16-ročný, kedy dostal od strýka ako darček k narodeninám možnosť nahrávať v profesionálnom štúdiu.

Od tej doby ubehlo práve včera desať rokov, počas ktorých sa toho fešákovi z Kolumbie podarilo naozaj mnoho – nie hociktorý mladý interpret sa môže pochváliť spoluprácami s najväčšími hudobnými esami, ako sú Ricky Martin, Shakira či Madonna.

Ak viete správne počítať, tak ste sa zrejme dovtípili, že Juan Luis Londoño Arias, ako znie celé meno speváka, ktorý sa pri umeleckej prezývke inšpiroval krstnými menami rodičov a staršej sestry MAria – LUis – MAnuela, oslávil včera krásnych 26 rokov! Mimochodom, už 26. februára zavíta Maluma aj do Bratislavy, kde odpáli svoju šou v rámci svetového turné.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/maluma