Abby a Matt, manželský pár z Austrálie, sa rozhodol netradičným spôsobom nachytať svoju rodinu, priateľov a blízkych. Tri roky manželstva a neustály nátlak zo strany okolia o plánovaní potomka ich donútil k fóru, na ktorý dlho nezabudnú tí, ktorí boli najzvedavejší.

Neustále otázky o plánovaní dieťaťa dohnali Abby a Matta k ráznemu kroku, ktorý šokoval všetkých ich priateľov, rodinu a okolie. Abby pridala na sociálnu sieť fotku s rastúcim bruškom. Všetko by bolo v poriadku, keby Abby nemala pod tričkom svojho psíka. Uverejnením tejto snímky odpovedali všetkým zvedavým ľuďom, ktorí ich otravovali s otázkami o plánovaní dieťaťa.

ststst

Aj iné crazy páry si vystrelili zo svojho okolia. Invenčnosť niektorých ľudí nemá hranice. Ak máte aj vy vyše hlavy podobných otázok od svojho okolia, inšpirujte sa. :)

Dvojica, ktorá drží v náročí burritos

stFotenie manželov s novorodencom

stststst

Foto: Boredpanda, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.