Diváci markizáckych relácií Teleráno a Reflex poznajú Kvetku Horváthovú ako citlivú, vtipnú a bezprostrednú kočku, ktorá sa dá nahovoriť na skutočne čokoľvek. Kým nedávno v živom vysielaní ochutnala larvu, teraz sa odhodlala na ďalší nezvyčajný výstrelok, avšak o dosť umeleckejší. 

Kvetka sa tento týždeň na svojom Instagrame fanúšikom pochválila, že má za sebou TOP zážitok. Postaral sa oň fotograf Jaroslav Figura, ktorý moderátorku nahovoril na odvážne fotenie, aké sa často nevidí.

,,Veľmi som sa potešil, keď sme sa s Kvetkou jedného dňa dohodli, že skúsime cvaknúť pár fotiek pod vodou,“ napísal na svoj profil umelec, ktorý podľa jeho slov sám nevedel, ako to dopadne. Potuchy nemala ani samotná blondínka, avšak pri zaujímavej ponuke nezaváhala ani sekundu. ,,Dokonca ani pri otázkach – či dokážem na dlhší čas zadržať dych, či viem mať pod vodou otvorené oči a budem schopná pózovať…
Odpovedala som : “Netuším… Veď uvidíme…,” zasmiala sa známa markizáčka.

Napokon všetko dopadlo na jednotku a šťastím z výsledku neoplýva iba krásna modelka, ale aj autor dychberúcej fotografie. ,,Fotenie bolo skvelé, Kvetka nemala žiadny problém otvoriť oči pod vodou a pózovala úplne dokonale,“ uviedol nadšene Jaroslav.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kvetkah, jaroslav_figura