Televízna moderátorka Iveta Malachovská síce prehnanými celebritnými maniérmi nikdy netrpela, no v pohodlí domova si určitý prepych predsa len dopraje. Po tom, ako sa spolu s manželom Martinom Malachovským presťahovali do blízkosti bratislavského Horského parku, užívajú si komfort najmä na čerstvom vzduchu – ich dom disponuje priestrannou terasou, aká sa často nevidí!

Operný spevák Martin Malachovský len prednedávnom priznal nevyliečiteľnú diagnózu sklerózu multiplex, kvôli ktorej bol nútený dlhoročnú kariéru na divadelných doskách náhle ukončiť. O to viac času mu zostalo na obetavú polovičku, s ktorou trávi nemálo času v prírode.

malachovský

Okrem prechádzok do neďalekého Horského parku sa dá hviezdu Dámskeho klubu spolu s príbuznými zastihnúť aj na obrovskej krytej terase, ponúkajúcej nadštandardný komfort za každého počasia. ,,Moje obľúbené miesto, zastrešená terasa, v zime v lete, ráno či večer, pohoda. Ďakujem za príležitosť podeliť sa o miesto, na ktorom pravidelne so sestrou Táničkou popíjame kávičku,” moderátorka sa počas profi fotenia pochválila zaujímavým miestom.

Na terasu domu Malachovských sa skutočne chytá len máločo, keďže už na prvý pohľad pôsobí, akoby brunetka popíjala kávu v príjemnej reštaurácii. Obľúbený ratanový nábytok, bežne sa predávajúci za stovky eur, dolaďuje menší kaviarenský stolík a veľký jedálenský stôl. Interiér disponuje strechou aj posuvnými dverami, vďaka ktorým si môže rodinka počas celého roka vychutnávať pohodičku – za nás palec hore!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

iveta malachovská terasa

Zdroj|Foto: Instagram/Ivetkamalachovskaofficial